İzel gögsünü gere gere Çelik'i affetti.

2013-01-21 11:59:00

İzel gögsünü gere gere Çeliki affetti. |  görsel 1

Şarkılarıyla dinleyicilerini coşturan İzel, geçen yıl kendisi hakkında, “Ondan bir cacık olmaz” dediği için küstüğü eski arkadaşı şarkıcı Çelik’i affettiğini açıkladı: “Çelik benden özür diledi. Eski günlerdeki gibi olur muyuz bilmem fakat ben hâlâ ona kırgınım. Ben kolay affederim ama kolay unutmam.”  
Konunun Devamını Oku

Ebru'dan çifte dekolte

2013-01-21 11:56:00

Ebrudan çifte dekolte |  görsel 1

  Önceki akşam Günay’da sahne alan Ebru Gündeş, göğüs ve sırt dekolteli kıyafetiyle büyük beğeni aldı. Kızını uyuttuktan sonra sahneye çıktığını söyleyen Gündeş, repertuvarını değiştirerek Barış Manço ve Volkan Konak’tan şarkılar söyledi.    Hanımlar Gündeş ile eğlendi    Ünlü sanatçı Ebru Gündeş, önceki akşam Günay Restaurant’ta sahne aldı. Göğüs ve sırt dekolteli kıyafetiyle büyük beğeni toplayan Gündeş, repertuvarının dışına çıkarak Volkan Konak ve Barış Manço’dan şarkılar seslendirdi. Gündeş’i dinlemeye gelen misafirler arasında, cemiyet hayatının ünlü isimleri de bulunuyordu. Galatasaray Kulübü’nün genç yöneticilerinden Emir Sarıgül’ün eşi Fatoş Sarıgül, Ayşegül Toplusoy ve Ebru Kadayıfçıoğlu, Ebru Gündeş’in şarkılarıyla eğlendiler. Ünlü hanımlar kız kıza eğlendikleri gecede, Instagram’dan bol bol fotoğraf paylaştılar.
Konunun Devamını Oku

Halle ile Ebru'nun bacak farkı

2013-01-21 11:35:00

Halle ile Ebrunun bacak farkı |  görsel 1

Ebru Gündeş önceki akşam Oscarlı yıldız Halle Berry'nin geçen hafta bir davette giydiği seksi kıyafetin aynısıyla sahneye çıktı. Berry'nin bacak dekoltesiyle dikkat çeken modacı Monique Lhuillier imzalı kırmızı kıyafette Gündeş'in yırtmacı kapattırdığı görüldü.  KIRMIZI STRAPLEZ ŞIKLIĞI Kırmızı Ebru Gündeş'e çok yakışıyor... Ünlü sanatçı Ebru Gündeş, üç haftadır Günay Restaurant'ı dolduran sevenlerine müzik ziyafeti çekiyor. Önceki akşam yine şarkılarıyla kendisini dinlimeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşatan Gündeş, sahneye Oscarlı yıldız Halle Berry'nin geçen hafta Washington'da düzenlenen BET Honors gecesindi giydiği kırmızı straplez elbisenin aynısıyla çıktı. ELBİSENİN FİYATI 5 BİN DOLAR Ünlü modacı Monique Lhuillier imzalı olan kıyafette Halle Berry'nin bacak dekoltesi dikkat çekerken Ebru Gündeş'in elbisedeki derin yırtmacı kapattırdığı görüldü. Gündeş, yaklaşık 5 bin dolarlık şık elbisesini sol kulağına özel tasarım çok şık bir altın küpe, sağ kulağına ise iri pırlanta bir başka küpe takarak tamamladı. Ünlü sanatçı programının ikinci bölümüne ise parıldayan siyah bir kostümle çıktı.
Konunun Devamını Oku

İsmail YK'ya büyük sürpriz...

2013-01-12 08:44:04

İsmail YK'ya büyük sürpriz... |  görsel 1

"Metropol" isimli yeni albümünde yer alan "Ben Senin Ananın" isimli şarkısı ile büyük ilgi gören İsmail YK, Karadeniz FM'de Onur Sakar'ın sunduğu "Onur'la Showtime" programına konuk oldu. Telefonların kilitlendiği çok keyifli geçen programda Onur'un sürprizleri programa damgasını vurdu.carmencafe.blogcu.com
Konunun Devamını Oku

???????